Prázdniny 2020

 

V této sekci můžete provést rychlou a velmi jednoduchou elektronickou rezervaci táborového pobytu Vašeho dítěte na Vámi vybraný běh. Podrobný postup přihlášení najdete v sekci INFORMACE (viz Jak objednat pobyt). Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na čísle 602 379 842, kde jsme Vám k dispozici NON-STOP.

 

Zajímá Vás obsazenost vybraného běhu? Zjistíte jí na serveru Letní-tábory.cz

 

V případě, že poukaz platí rodiče, lze využít splátkové platby  – první část (její výše uvedená v závorce u jednotlivých běhů) je splatná do 5 pracovních dnů od podání přihlášky, zbylou část ceny poukazu hradí rodiče hotově při nástupu dítěte na tábor.

Pokud bude cenu pobytu (nebo její část) hradit zaměstnavatel (např. z fondu FKSP), NIC NEPLAŤTE – vyznačte tuto skutečnost do příslušné kolonky v elektronické přihlášce a doplňte všechny požadované fakturační údaje (fakturační adresu zaměstnavatele, IČO + DIČ a jméno rodiče, jehož zaměstnavatel bude poukaz hradit) V případě platby zaměstnavatelem je platnost předběžné rezervace až do data splatnosti naší faktury. Z technických a provozních důvodů lze platbu fakturou uskutečnit pouze u přihlášek, podaných do 10. června 2020.

 

Termín: Cena (záloha): Přihláška: Dodatek e-přihlášky:
I.běh / 28.6. – 11.7. 5.980 (3.980) REZERVOVAT vytisknout
II.běh / 12.7. – 25.7. 5.880 (3.880) VYPRODÁNO
III.běh / 26.7. – 8.8. 5.480 (3.480) VYPRODÁNO
IV.běh / 9.8. – 22.8. 5.080 (3.080) VYPRODÁNO
4. běh: Sourozenecká sleva 300 Kč na každý poukaz

 

 

Cena pobytu zahrnuje ubytování, stravování (běžný stravovací režim, provozovatel nemůže zajistit dietní režim typu vegetariánský, bezlepkový atp.), pedagogický a zdravotnický dozor všech účastníků tábora dle platných legislativních norem, vztahujících se na dětské hromadné pobytové akce. Cena pobytu nezahrnuje dopravu, úrazové pojištění dítěte a poplatek z pobytu (bude-li tento poplatek obecním úřadem v místě konání tábora účtován).

 

Všechny táborové pobyty z naší nabídky se řídí Smluvními podmínkami.

 

 

          Nevybrali jste si? Kompletní nabídku našich táborů najdete TADY