Dětský tábor Eldorádo, jeden z nejznámějších středočeských táborů (tradice od r.1952, dříve DT Družstevník), nabízí dětem volná místa na léto 2019. Po další vydařené a zcela nabité sezóně bychom letos chtěli uspokojit – pokud možno – všechny vážné zájemce o opravdické prázdninové ELDORÁDO. Vzhledem ke každoročnímu zájmu dětí a rodičů tedy doporučujeme s přihlášením zbytečně neváhat. DT Eldorádo je členem sdružení dětských táborů Tábory na maximum, garantujícího dodržování bezpečnostního programu Tábory bez obav.

 

TO POTĚŠÍ! (vybrané tábornické ohlasy)

Víme, že užitečným pomocníkem při výběru dětského tábora pro vás mohou být fotografie, díky nimž si lze vytvořit představu o areálu, programové náplni i charakteru tábora. Z toho důvodu vám v této sekci nabízíme fotogalerie našeho tábora pro jeho bližší představení:

Areál:  VSTUPTE Letecké: VSTUPTE Program:  VSTUPTE

"Šumná" příroda, maximální snaha o pohodový a bezproblémový pobyt všech dětí, pečlivý výběr spolupracovníků, dlouhodobá programová příprava, zodpovědný a seriózní přístup, stejně jako každoroční rozsáhlé investice do areálu i vybavení tábora – to všechno nám pomohlo udělat z Eldoráda místo, kam se každoročně vrací prožít další prázdninová dobrodružství většina z dětí, které se s námi už na Eldo vypravily. Budeme se snažit, aby tomu nebylo jinak ani v roce 2019 :o)

 

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ TÁBOR? 

 

 

20

2003-2019 DT Eldorádo

Všechna práva vyhrazena