Prázdniny 2019

 

V této sekci si můžete sami vytisknout přihlášku pro pobyt Vašeho dítěte v Eldorádu, nebo provést elektronickou rezervaci jeho pobytu na Vámi vybraném běhu. Oba způsoby mají rovnocennou platnost. Podrobný postup přihlášení najdete v sekci INFORMACE (viz Jak objednat pobyt).

 

Zajímá Vás obsazenost vybraného běhu? Zjistíte jí na serveru Letní-tábory.cz

 

V případě, že poukaz platí rodiče, lze využít splátkové platby  – první část (její výše uvedená v závorce u jednotlivých běhů) je splatná před podáním přihlášky, zbylou část ceny poukazu (2.000 Kč) hradí rodiče hotově při nástupu dítěte na tábor.

Pokud bude cenu pobytu (nebo její část) hradit zaměstnavatel (např. z fondu FKSP), NIC NEPLAŤTE – vyznačte tuto skutečnost do příslušné kolonky v přihlášce a namísto kopie platebního dokladu nám pro vystavení faktury zašlete spolu s přihláškou tyto údaje: fakturační adresu zaměstnavatele, IČO + DIČ a jméno rodiče, jehož zaměstnavatel bude poukaz hradit. Z technických a provozních důvodů lze platbu fakturou uskutečnit pouze u přihlášek, podaných do 10. června 2019.

 

Termín: Cena (záloha): Přihláška: Dodatek e-přihlášky:
I.běh / 30.6. – 13.7. 5.680 (3.680) VYPRODÁNO vytisknout
II.běh / 14.7. – 27.7. 5.580 (3.580) VYPRODÁNO vytisknout
III.běh / 28.7. – 10.8. 5.180 (3.180) VYPRODÁNO vytisknout
IV.běh / 11.8. – 24.8. 4.780  (2.780) elektronická - tištěná vytisknout
4. běh: Sourozenecká sleva 300 Kč na každý poukaz

 

 

Cena pobytu zahrnuje ubytování, stravování (běžný stravovací režim, provozovatel nemůže zajistit dietní režim typu vegetariánský, bezlepkový atp.), pedagogický a zdravotnický dozor všech účastníků tábora dle platných legislativních norem, vztahujících se na dětské hromadné pobytové akce. Cena pobytu nezahrnuje dopravu a úrazové pojištění dítěte.

 

Všechny táborové pobyty z naší nabídky se řídí Smluvními podmínkami.

 

 

          Nevybrali jste si? Kompletní nabídku našich táborů najdete TADY